Kliniğimize Dair…

Diş hekimi Ezgi Özkan Özben 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren Ankara ve Antalya’da çeşitli özel sağlık kuruluşlarında çalışmış olup, 2011 yılından itibaren muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Edad (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) üyesi olan Dt. Ezgi Özkan Özben, yurt içi ve yurt dışı eğitim seminerlerini takip etmekte olup, branşı ile ilgili en güncel tedavi yaklaşımlarını kliniğinde uygulamaktadır.

Diş hekimliğinde alternatif ( yardımcı ) uygulamaları da takip eden Dt. Ezgi Özkan Özben tedavilerinde, diş hekimi fobisini yenmek adına rei-ki uygulamaları ve çeşitli hipnotik telkin teknikleri de kullanmaktadır.

Hastalarının beklentilerini maddi-manevi en doğru ve gerçekçi tedavi seçenekleri ile karşılamayı hedefleyen Dt. Ezgi Özkan Özben’in uygulamalarını tedavilerimiz kısmında görebilirsiniz.

İçten ve Sıcak Bir Gülümseme

Bu mesleğin en güzel yanı size gelen insanları yolcularken yüzünde görmek istediğiniz o samimi ve güzel gülümsemeyi yüzlerinde bırakabilmek belki de.

“İşime duyduğum sevgi ve saygı, hayata tüm insanlara verdiğim değerin bir sonucudur. Yaşama ve kendine özen gösteren herkese sağlıklı ve mutlu bir gelecek dileği ile…”

Diş Hekimi Ezgi Özkan Özben

Bize hafta içi mesai saatlerinde 0242 230 48 88 numaralı telefondan veya info@dtezgiozkan.com üzerinden ulaşabilirsiniz.